O nás

Prečo práve PetroservSK?

Sme stabilná priemyselná spoločnosť, ktorá sa snaží uspokojiť vaše požiadavky. Usilovne pracujeme na nových, zahraničných projektoch, aby sme vám prinášali, čo najlepšie pracovné podmienky a lukratívne ponuky. Naša spoločnosť spolupracuje s viacerými zahraničnými partnermi. Vyberáme si spoľahlivých spolupracovníkov, pri ktorých máme zaručené a overené podmienky pre našich uchádzačov o zamestnanie.

Naša spoločnosť si uvedomuje, že vaša pracovná budúcnosť si zaslúži to najlepšie. Radi vám poskytneme naše stabilné kontakty s mnohými významnými spoločnosťami. Ponúkame vám bohatú ponuku pracovných pozícií v priemyselnom odvetví. Jediné, čo musíte urobiť je kontaktovať nás alebo nás osobne navštíviť v našej pobočke v Nových Zámkoch.

praca pre zamocnikov
praca v stavebnom priemysle
praca pre stavbarov v nemecku

Prečo práca v zahraničí?

Najviac našich projektov sa nachádza v Nemecku. Práve z tejto krajiny máme z predchádzajúcich skúseností, veľmi pozitívne ohlasy z oboch strán. Na základe týchto skúseností sme stále viac vyhľadávaným partnerom pre nemeckých klientov.

Jednou z priorít je vám zabezpečiť dobre platenú prácu s garantovaným zárobkom. Uchádzačom ponúkame práce s nadštandardnými mzdovými podmienkami. Cieľom našej spoločnosti je obojstranná spokojnosť.

Čo vám zabezpečíme?

Náš tím odborníkov vám nájde správnu pracovnú ponuku presne podľa vašich predstáv. Postaráme sa o Vás počas celého prípravného procesu od uchádzania sa až po Vašu prácu priamo v spoločnosti. Všetky potrebné administratívne úkony a potrebné papiere vám bez problémov zabezpečíme. Jediné, čo musíte pre vašu novú prácu urobiť, je zaobstarať si dopravu na miesto výkonu práce. Našou úlohou je tiež postarať sa o kvalitné a bezproblémové ubytovanie, ktoré je hradené našou spoločnosťou.